Холодильники Grifon

14999 ₴ 12999 ₴

Холодильник Grifon DFN-185W

Холодильник Grifon DFN-185W

12999 ₴ 10999 ₴

Холодильник Grifon DFN-151W

Холодильник Grifon DFN-151W

6999 ₴

Холодильник Grifon DFV-85W

Холодильник Grifon DFV-85W

19999 ₴

Холодильник Grifon NFND-200X

Холодильник Grifon NFND-200X

17399 ₴

Холодильник Grifon NFND-200W

Холодильник Grifon NFND-200W

16666 ₴

Холодильник Grifon NFN-185BG

Холодильник Grifon NFN-185BG

Чому варто обрати холодильники Grifon

Холодильники Grifon — це сучасна, функціональна, стильна та енергоефективна побутова техніка, яка чудово впишеться в інтер'єр практично будь-якої кухні. 

Переваги техніки

Головна перевага українського бренду Grifon - висока енергоефективність. За розумну ціну ви отримаєте холодильник, що має низький рівень енергоспоживання, забезпечує стабільний і рівномірний режим зберігання продуктів. Техніка оснащена японським інверторним компресором Toshiba та іншими інноваційними технологіями, завдяки чому моделі Grifon виграють у порівнянні зі звичайними моделями: вони здатні економити до 40% електроенергії. 

Морозильне обладнання цього бренду має стильний і елегантний дизайн, а кілька варіантів колірного оформлення дають змогу вибрати оптимальний варіант для будь-якої кухні. 

Техніка Grifon — надійна і довговічна. Виробник не економить на сировині та використовує нетоксичні й безпечні для здоров'я матеріали, що забезпечують високий рівень захисту від корозії та зовнішніх впливів. 

Додаткові опції холодильників Grifon:

  • контроль температури
  • зовнішній світлодіодний дисплей
  • внутрішнє світлодіодне підсвічування Sky Power
  • функції ЕКО, відпочинку
  • опція суперзаморожування

В окремих моделях (NFN-180 W, NFWD-200W, NFWD-200X) використовується технологія NO FROST, за допомогою якої створюється оптимальний мікроклімат для зберігання продуктів, забезпечується захист припасів від промерзання, холодильника від криги на стінках, а також економія електроенергії. 

Холодильники Grifon — оптимальний варіант у співвідношенні ціни/якості. Вибравши техніку цієї марки, ви отримаєте функціональну та енергоефективну техніку, яка прослужить довгі роки. 

Купити недорого холодильники Grifon можна в інтернет-магазині grifon.ua. Ми швидко без зволікань доставляємо замовлення по Україні незалежно від обсягів і габаритів посилки!