Пральні машини Grifon

15488 ₴

Пральна машина Grifon GWM-814DI8С

Пральна машина Grifon GWM-814DI8С

17888 ₴

Пральна машина Grifon GWM-7123DDBg

Пральна машина Grifon GWM-7123DDBg

16088 ₴

Пральна машина Grifon GWM-6123DDBg

Пральна машина Grifon GWM-6123DDBg

14488 ₴

Пральна машина Grifon GWMS-614DI8С

Пральна машина Grifon GWMS-614DI8С

Товару немає в наявностi

Пральна машина Grifon GWMS-7122DD

Пральна машина Grifon GWMS-7122DD

Товару немає в наявностi

Пральна машина Grifon GWMS-6100

Пральна машина Grifon GWMS-6100

Пральні машини Grifon — надійний помічник для дому

Просте управління, висока якість і розумні ціни роблять пральні машини Grifon популярними серед споживачів. Продукція українського бренду виготовляється на заводах з багаторічною історією, над виробничим процесом здійснюється суворий контроль, а товари бренду мають європейські сертифікати якості.

Переваги техніки

Пральні машини Grifon мають до 16 режимів прання, які задовольнять навіть найвибагливішого споживача. У кожної програми є передбачена швидкість віджиму, але з опцією "Швидкість віджиму" ви легко можете її поміняти, а також змінити швидкість нагріву температури води, натиснувши на відповідну кнопку.

Більшість пральних машин оснащені колекторним двигуном, але є і моделі з інверторним пристроєм (GWMS-7122DD, GWM-714D18), що дає змогу регулювати температуру до 90 °С і швидкість віджимання до 1400 об/хв.

Фронтальне завантаження пральних машин Grifon, зручний спосіб вибору програм і високий рівень енергоефективності доповнені елегантним дизайном. Практичний диспенсер техніки дає змогу використовувати будь-які сучасні мийні - від звичайного порошку до відбілювальних засобів.

Додатковий функціонал

  • LED-індикатор
  • режим "Бавовна"
  • опція блокування дверей
  • відстрочка старту кожної програми
  • зручна і зрозуміла панель управління
  • EKO-режим, що працює з мінімальними витратами електроенергії
  • опція "Експрес °С" — справляється зі швидким пранням, при завантаженні барабана на половину за 35 хв

Деякі моделі пральних машин Grifon (наприклад, GWMS-7121) підтримують функцію "Прання парою" — високопродуктивну програму, використання якої дає змогу не тільки випрати одяг, а й видалити з нього різноманітні бактерії, віруси та алергени.  

Придбати недорого пральні машини Grifon в Україні можна на нашому сайті. У нашому каталозі представлений широкий асортимент моделей на будь-який смак і бюджет!