Пральні та сушильні машинки Grifon

Friday, April 7, 2023

Пральні машинки Grifon

Пральні машини Grifon виробляються в Італії та Китаї, де використовуються новітні технології для збереження електроенергії та забезпечення максимальної ефективності. Однією з ключових наших особливостей є використання інверторного мотору та барабану "Pearl Drum", який забезпечують ніжне прання та збереження якості тканини. Ми піклуємося про безпеку вашої родини, тому наші пральні машини мають функцію захисту від дітей.

Наші пральні машини мають гарантію 30 місяців. Оптимальні габарити та функція відкладеного старту дозволяють вам миттєво розпочати прання у зручний для вас час.

 

Сушильні машинки Grifon

Сушильні машини Grifon - це високоякісні технологічні пристрої, що відповідають найвищим стандартам якості та надійності.
Ми пишаємося тим, що наші сушильні машини виготовляються в Італії, та що ми використовуємо тепловий насос Heat pump, що забезпечує ефективне та економічне сушіння при 40°.
Швидке сушіння одягу від 20 хвилин. Ми також пропонуємо ефективне сушіння великих завантажень та функції очистки барабана для підтримки оптимального рівня гігієни.

Крім того, наші сушильні машини мають високу надійність та гарантію 30 місяців. 

Залиште свій коментар
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.