Сушильні машини Grifon

Товару немає в наявностi

Сушильна машина Grifon GHPD-9

Сушильна машина Grifon GHPD-9

Товару немає в наявностi

Сушильна машина Grifon GHPD-8

Сушильна машина Grifon GHPD-8

Чому варто обирати сушильні машини бренду Grifon

Безшумна та ефективна техніка вітчизняного бренду Grifon набирає все більшої популярності в українців. Вона якісна, зручна та коштує недорого. 

Причини купити техніку Грифон

Тепер ви можете не турбуватися про рахунки за електрику — сушильні машини Grifon мають клас енергоспоживання А++, що забезпечує малу витрату електроенергії. Низький рівень шуму і висока надійність конструкції також вирізняє моделі цього виробника. 

Техніка Grifon — це безпечне і швидке сушіння вашого гардероба. Громіздка постільна білизна в процесі сушіння може перетворюватися на великий скручений вузол. З машинами Grifon ви можете забути про це — спеціальна програма для сушіння постільної білизни має ретельно продумані алгоритми та обертає барабани у два боки, що забезпечує захист від скручування і відмінний результат виробничого процесу.

Більше переваг

  • наявність дисплея
  • блокування дверей
  • фронтальний тип завантаження
  • електромеханічне управління
  • режим легкого прасування (антизминання)
  • функція делікатного сушіння, що передбачає встановлення низької температури для сушіння тонких і делікатних тканин
  • функція відкладеного старту, що допомагає встановити початок циклу з відтермінуванням у 24 години

Зручна панель управління — ще один аргумент на користь сушильних машин Grifon. Зрозумілий інтерфейс із центральним перемикачем програм дає змогу розпочати процес сушіння, виконавши лише три кроки: увімкнути машину, вибрати програму і натиснути кнопку Старт. Якщо ж ви хочете використовувати додаткові режими — обирайте налаштування на сенсорній панелі керування. 

Сушильні машини Grifon мають фронтальний тип завантаження, 14 режимів роботи та дають змогу завантажити в барабан відразу до 9 кг білизни, що позначається на економії електроенергії. Придбати сушильні машини Grifon в Україні за розумними цінами можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете моделі на будь-який смак і бюджет.